8. Sınıf LGS Türkçe Kaynak Kitap Takip Çizelgesi

Sevgili 8. Sınıf Öğrencileri, LGS konularına göre düzenlenmiş 8. Sınıf Türkçe dersi Kaynak Kitap takip çizelgesi arıyorsanız size yardımcı olacak bir çizelgeyi PNG, PDF ve EXCEL olarak hazırladık. Hediyemiz olan çizelgeyi ücretsiz olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi LGS Sınavında başarılı olabilmek belli bir disiplin içerisinde hazırlık süreci gerektirir. Birinci ve İkinci dönem konularının belli bir planlama içerisinde yapılandırılması önem arz eder. LGS sınavına hazırlanırken düzenli ve planlı çalışmanın ne kadar önemli olduğundan önceki yazılarımızda bahsettik.

Bu yazımızda da planlı çalışmanızda ihtiyaç duyabileceğiniz ve “Türkçe Dersinden acaba hangi kitaptan hangi konuları bitirdim?“, “Başka kaynak kitaba ihtiyacım var mı?“, “Hangi konulara çalışmaya başlamam lazım?” vs gibi sorularınıza yardımcı olma amacıyla bir çizelge hazırladık. Bu çizelge bizim öğrencilerimizde oldukça işe yaradı. Umarız sizlere de faydalı olur.

LGS Türkçe Konu Takip Çizelgesi

*Aşağıdaki LGS Türkçe Dersi Kaynak Kitap Takip Çizelgesi png olarak sunulmuştur. İsterseniz çizelgeyi excel veya pdf olarak ta indirebilrisiniz.

PDF olarak buradan indirebilirsiniz >>> LGS için Türkçe Kaynak Kitap Çizelgesi (pdf)

Excel formunu buradan indirebilirsiniz >>> LGS için Türkçe Kaynak Kitap Çizelgesi (Excel)

LGS Türkçe Kaynak Kitap Takip Çizelgesi
8. Sınıf (LGS) Türkçe Dersi Kaynak Kitap Takip Çizelgesi

LGS’de Başarılı Olmak için Nasıl Çalışılmalı

Gerek Türkçe gerekse de diğer dersler de başarılı olabilmek hazırlık, planlama ve disiplini içeren kapsamlı bir çalışma programı gerektirir. LGS sınavında tüm dersler de yüksek net sayılarına ulaşabilmek için uygulayabileceğiniz çalışma yöntemleriyle ilgili size yol gösterebilecek bir yazımız var. “Evet” der ve LGS netlerinizi nasıl arttırabileceğinizi öğrenmek isterseniz “ogrenciblog.com/8-sinif-lgs-turkce-netlerimi-nasil-arttirabilirim” yazımıza göz atabilirsiniz.

*Kişinin geleceğe dönük umutları şimdiki gücünün kaynağıdır. *Maxwell


One thought on “8. Sınıf LGS Türkçe Kaynak Kitap Takip Çizelgesi

  • 20 Eylül 2021 tarihinde, saat 09:33
    Permalink

    MERHABA BEN 8. SINIF ÖĞRENCİSİYİM BU PROGRAM ÇOK İŞİME YARADI EXCELİNİ DE ATMIŞSINIZ ÇOK SAĞ OLUN BEN KONULARI DEĞİŞTİRİP FENİ MATEMATİĞİ İNGİLİZCEYİ DİN KÜLTÜRÜNÜ VE İNKILABI DA YAPTIM TEKRARDAN ÇOK SAĞ OLUN ARADIĞIM ŞEY TAM DA BUYDU 🙂

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.