TEOG Sonuçları Açıklandı 2017 – Çözümlü Videolar

ÖĞRENCİ BLOG tarafından tarihinde yayınlandı

teog fen bilimleri
TEOG-Sonuçları-Açıklandı-2017-Çözümlü-Videolar-1024x570

TEOG Sonuçları Açıklandı 2017 – Çözümlü Videolar

TEOG ortak sınavları kapsamında, Türkçe, matematik, din kültürü ve ahlak bilgisi, bugün fen bilimleri, T.C. inkılap tarihi ve Atatürkçülük ile yabancı dil sınavları yapıldı.   teog sonuçları

TEOG SONUÇLARI

Bu kapsamda, gerçekleştirilen oturumların soru ve cevapları videolu olarak “www.eba.gov.tr” internet adreslerinde yayınlandı.

Toplam 1 milyon 190 bin 826 öğrencinin başvurduğu sınav, yurt genelinde 970 merkezde, 16 bin 235 okulda, 93 bin 342 salonda, yurt dışında ise 7 ülkede, 14 merkezde, 21 okulda, 72 salonda gerçekleştirildi.

TEOG SORU VE CEVAPLARI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Öğrenciler, 23 Kasım Çarşamba günü yapılan birinci oturumda, Türkçe, matematik, din kültürü ve ahlak bilgisi, 24 Kasım Perşembe günkü ikinci oturumda ise fen ve teknoloji, TC inkılap tarihi ve Atatürkçülük ile yabancı dil derslerinden sınava girdi.

TEOG sınavı 2. oturumlarının yapılmasının ardından sona erdi.  TEOG puan hesaplama botu öğrencilere büyük kolaylık sağlıyor. Öğrenciler TEOG soruları ve cevaplarına göre tahmini doğru ve yanlışlarının ardından 6.,7. ve 8. sınıf yıl sonu başarı puanını ekleyerek tahmini TEOG puanlarına kolaylıkla ulaşabilir.

TEOG PUAN HESAPLAMASI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

KAYNAK: MİLLİYET.COM.TR (DÜZENLENMİŞTİR)

1 yorum

Ahmet Karadeniz · 26 Kasım 2016 00:18 tarihinde

MEB tarafından uygulanmış güzel bir sınav oldu. Öğrencilerimiz inşallah güzel yerleri kazanırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir